Krikščioniškos stovyklos Lietuvoje

 

      TRAKAI

   krikščioniška poilsiavietė

” ENERGIJOS DEIMANTAS “

video

http://www.stovyklos.net/2011/06/10/krikscioniska-stovykla-energijos-deimantas/

http://www.youtube.com/watch?v=awCdx05eiIA&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=1C7N6RsgLQM&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=o5tujAay16I&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=MJhumBN_GGQ&feature=relmfu

Brangus broliai ir seserys Jezuje Kristuje rašome jums, noredami supažindinti su Krikšcioniška stovyklaviete „Energijos Deimantas” ir pakviesti atvykti pas mus pailseti bei praleisti laisvalaiki su savo broliais ir draugais krikšcioniškoje aplinkoje ir dvasioje. Musu krikšcioniškoje stovykloje galima susitikti tikinciuju iš ivairiu bendruomeniu, pabendrauti ir kartu pasimelsti.
Taip pat pas mus galesite organizuoti savo bažnycios stovyklas, poilsi, seminarus, suvažiavimus ir kita. Stovyklaviete yra Traku rajone, Užkryžiu kaime, 10 km šalia Traku miestelio, labai ispudingoje ir gražioje vietoje, tarp dvieju ežeru Monio ir Monaicio. Jusu paslaugoms poilsiaviete turi150 miegamu vietu, stovyklos tipo vasarinius namelius, lauko tualetus, prausyklas, dušus, sale ir valgyklas. Galesite naudotis 500 vietu palapine susirinkimams, evangelijos renginiams ir šlovinimo koncertams rengti. Turime laužaviete vakaro susitikimams, futbolo, tinklinio, krepšinio aikšteles, pliaža, vandens dviracius ir valtis ir visa tai Jusu paslaugoms.
Musu poilsiaviete nera geriausios kokybes, taciau kukliam, bet geram krikšcioniškam poilsiui yra tinkama. Nors musu stovyklaviete atvere savo duris tik šiais metais, bet jau turejo didele paklausa . Joja ivyko septynios stovyklos, vandens krikštai, alfa grupiu susitikimai iš ivairiausiu bendruomeniu. Vynuogyno, Biblijos kelio, Laisvuju krikšcioniu bendruomenes, Tarptautine Krikšcioniu Studentu Sajunga, Eklezijos, Kristaus Paliepimo bendruomenes, Tikejimo žodžio bažnycia, Baptistu sajunga surenge musu bazeje puikias vasaros stovyklas ir kitokius renginius. Tai pat turejome daug sveciu iš užsienio krikšcionišku bendruomeniu. Pas mus vyko Dovydo Padangtes ir Padekos Šventes, kuriose dalyvavo šlovintojai iš ivairiu Lietuvos miestu, tarp ju grupes „Apaštalai”, „Aukštyn Bures”, „Aš Esu”,” bendruomenes Biblijos Kelias šlovinimo grupe ir kitos. Stovyklaviete pasitarnavo Evangelijos Švenciu pasirengimui ir kitiems renginiams. Priememe tarnautojus, evangelistus ir pastorius.
Taigi išties galime pasidžiaugti, jog šie metai mums buvo labai dosnus ženklais ir stebuklais iš Viešpaties. Tikimes, kad ateinantys bus dar geresni ir palaimingesni. Noretume, kad juos lydetu malda ir šlovinimas viso vasaros laikotarpio metu, kad butu išlaikyta dvasiška, krikšcioniška aplinka. Jeigu Jus pageidausite pergyventi naujus ispudžius, gerai pailseti, atsigauti fiziškai ir dvasiškai Jus nuoširdžiai raginame atvykti pas mus ir visa tai pamatyti savo akimis, kad dar aukšciau pakilti ant tikejimo sparnu. Juk daug ka gali teisiuju maldos ir šventuju šlovinimas.

Krikšcioniškos stovyklavietes „Energijos Deimantas”
Administracija. Vitalijus Rumbutis tl.+370 68240

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *