Evangelistinis judėjimas

EVANGELISTINIS JUDĖJIMAS : Evangelijos skelbimas , įvairiais būdais vardan tikslo ,kad kuo daugiau žmonių išgirstų gerąją naujieną .
Skelbiame DIEVO karalystės evangeliją bendruomenėse , įvairiuose susirinkimuose , gatvėje , per draugus , per pažystamus .
Naudojame visus būdus skelbti gerajai naujienai , tradicinius , netradicinius , visus įmanomus vardan išgelbėtos sielos .
Mes esame krikščionys nepriklausome jokiai denominacijai , todėl galime pasiekti bet kokių žmonių širdis .
Jai tu nepritampi savo bendruomenėje (bažnyčioje) ar kokiame kitame judėjime , jai tave gesina neleidžia atsiskleisti , jai tavo muzika kuria groji , ar mintys kuriomis daliniesi trumpina kitus ir jie šalinasi tavęs , nenori priimti tavęs toks koks esi , prisidėk prie mūsų ir busi išgirstas .
Šiame judėjime yra pilna laisvė tikinčiam krikščioniui ,atsiskleisti ,surasti save , surasti savo pašaukimą , surasti savo DIEVĄ .
Kviečiame bet kokį jaunimą , bet kokį pagyvenusi ,bet kokį garbaus amžiaus žmogų prisijungti ir judėti kartu su DIEVO evangelija per LIETUVA .
Kur tu bebūtum , kur tu begyventum , rašyk mums, skambink ir busi išgirstas .
Jai tavo mieste ar kaime kur tu begyventum , labai nori kad žmonės išgirstu DIEVO evangeliją , gerąją naujieną ir nerandi būdų kaip tai padaryti , susisiek su mumis , mes padėsime tau išspręsti šita problemą .
KUO MES UŽSIIMAME :
Skelbiame evangelija: , gerąją naujieną , liudijame JEZU KRISTU , liudijame jo darbus , liudijame kaip DIEVAS pakeitė mūsų gyvenimus , kaip mus ištraukė iš nuodėmių pančių , išgydė musų ligas ir negalias .
šloviname ir giedame : giedame giesmes mūsų VIEŠPAČIUI atiduodame visą šlovę ir garbę jam vieninteliam mūsų gelbėtojui DIEVUI.
meldžiamės ir užtariam : mes meldžiamės užtarimo maldomis , meldžiamės už ligonius , laužome prakeikimus , išvarinėjame demonus iš apsėstųjų žmonių , žmonės gauna išgydimus , gauna išlaisvinimus , iš paleistuvystės,girtuokliavimo,rukimo, narkomanijos ir kitu priklausomybių .Dievas atstato šeimas , atstato santykius, tarp vaikų ir tėvų , tarp vyro ir žmonos .
Už viską kas vyksta šiame evangelistiniame judėjime visa šlovė ir garbė priklauso DIEVUI .

One Response to Evangelistinis judėjimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *